Uzņēmumiem

Mēs esam šeit, lai palīdzētu… ietaupīt jūsu laiku, resursus un nervu šūnas.

Apple atbalsta vienīgi sertificētu servisa remonta pakalpojumus. Apple ir uzticējis mūsu, BCCS TM, servisa meistariem parūpēties par jūsu iekārtām.

Tas vēl nav viss. Šobrīd BCCS TM ir vienīgais serviss visa Latvijā, kura rīcībā ir autentiska Apple iekārta rūpnieciskai un ātrai iPhone bojāto ekrānu maiņai. Tā dod iespēju atjaunot iPhone pilnā mērā un ar Apple garantiju.

IEGUVUMI UZŅĒMUMIEM:

  • uzticams partneris – serviss jūsu Apple iekārtām -iPhone, iPad, MacBook & iMac.
  • operatīvs garantijas, kā arī pēcgarantijas serviss – iekārtu vai to daļu piegāde 24h laikā (ja tā pieejama reģionālajā noliktavā). iPhone ekrāna nomaiņa iespējama darba dienas laikā. Uzzini vairāk…
  • Apple garantija & garantēta kvalitāte – servisa darbos tiek izmantotas vienīgi oriģinālas Apple iekārtu daļas un programmatūra
  • drošs un pieredzējis partneris – autorizēts Apple serviss kopš 2004. gada
  • kvalificēti un sertificēti servisa meistari – Apple rūpīgi seko līdz autorizēto servisu darbu kvalitātei un meistaru kompetencei. Regulāri notiek apmācības, auditi un sertifikācija.
  • pārskatāma ikmēneša atskaite par veiktajiem servisa darbiem. Pēc pieprasījuma – servisa datu bāzē pieejama informācija par visiem iepriekš veiktajiem servisa darbiem jūsu iekārtai.

Garantijas un pēcgarantijas remontu darbu kārtība notiek līdzīgi kā jebkuram citam Apple iekārtas īpašniekam.

Pastāstiet, kas Jums ir svarīgi un mēs lūkosim pielāgoties!
Sazinieties ar mums, lai uzzinātu par sadarbības noteikumiem uzņēmumiem.